Po Wrocławiu rozpocząłem przygotowania do udziału w IV Festiwalu Monodramu MONOBLOK. „Listy do Skręcipitki” będą otwierać festiwal. Wystąpię 8 listopada o 18:00 na głównej scenie. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku lub tu na blogu w zakładce „terminy spektakli”.

Miło mi też poinformować, że pojawiła się pierwsza profesjonalna recenzja monodramu napisana przez krytyka portalu „Dziennik teatralny” panią Paulinę Aleksandrę Grubek. Można ją przeczytać na stronie portalu pod podanym niżej adresem. Lub tu na blogu klikając w odpowiedni link w zakładce „prasa i radio”. Dla mnie ważne, że autorka napisała m.in.:

Zacharjasz Muszyński bardzo dobrze sprawdził się w roli staromodnego urzędnika kolejowego, człowieka z klasą i fasonem. Jego ciepła barwa głosu i sposób mówienia wzbudzały sympatię, a sposób poruszania się (pewny, ale i z dystansem, jakby nieco zapobiegawczy) doskonale odzwierciedlał charakter bohatera. Wzruszające momenty, w których Antoleniek oczekuje wieści z Warszawy w wykonaniu Muszyńskiego sprawiają, że widzowie również z coraz większym zniecierpliwieniem zastanawiają się, kiedy odpisze ukochana Karolcia.


http://www.dziennikteatralny.pl/artykuly/epistolograficzna-historia-milosci-we-fragmentach.html